Kurs i vinterferien 2018

Kurs i vinterferien 2018

Vurderer du å søke studieplass hos oss og har lyst å se litt mer hva studiet går i? I vinterferien holder vi gratis kurs for deg som er i tenkeboksen. Følg med her for å se hva kursene for 2018 blir!

En prøvesmak på skolen

Maleri

Vi vet at det er mange som er nysgjerrig på kunstfagskolen. Noen lurer på om skolen er noe for dem. Noen lurer på om de er flinke nok til å komme inn. Noen lurer på hvordan det er å være student på skolen vår, eller på hvordan miljøet er. Så nå er det altså mulighet til å finne ut a disse tingene. Kursene er for personer i alderen 17 – 25 år som er interessert i å søke studieplass hos oss. Man må ikke søke studieplass for å delta, men kursene er i hovedsak for den som vurderer dette.

Vinterferiekursene for 2018 annonseres rett over nyttår her på nettsiden vår, og på Facebook. Vi har maks 20 plasser på hvert kurs og det er først til mølla som gjelder.

 

Blyanttegning Malin